Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту
Головна » Статті » Мої статті

До уваги батьків та учнів! З 01.01.2018 року внесено зміни до порядку організації гарячого харчування учнів!

До уваги батьків та учнів!

З 01.01.2018 року внесено зміни до порядку організації гарячого харчування учнів!

     Відповідно до рішеннь Володимирецької районної ради від 22.01.2017 року № 262 «Про програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на 2018 рік» та від 22.01.2017 року №263 «Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на 2018 рік» з 01.01.2018 року внесено зміни до організації гарячого харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

     Середня гранична вартість харчування одного учня в день становитиме 15.00 грн. Для молодших школярів (1-4 класи) на умовах співфінансування вона надається з розрахунку: 40% - за рахунок коштів місцевого бюджету, 60% - за рахунок коштів батьків. Оплата послуги на умовах співфінансування буде проводитися батьками на підставі пред’явленого їм рахунку до 05 числа наступного місяця.

     Безкоштовним одноразовим гарячим харчуванням будуть забезпечені учні з числа дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківської опіки; учні 1-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу»; учні, батьки яких загинули під час антитерористичної операції чи є учасниками бойових дій, учасниками антитерористичної операції (на період перебування в зоні АТО).

      Для учнів 1-4 класів, які відвідують групу продовженого дня, вартість обіду становитиме 12 грн. Оплата послуги буде проводитися батьками на підставі пред’явленого їм рахунку до 05 числа наступного місяця.

      Учні, які відвідують групу продовженого дня,  із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу»; учні, батьки яких загинули під час антитерористичній операції чи є учасниками бойових дій, учасниками антитерористичної операції (на період перебування в зоні АТО); діти-сироти і діти позбавлені батьківської опіки будуть звільненні від плати за харчування. Окрім того, за рішенням педагогічної ради школи 10% від спискового складу  учнів групи  продовженого дня будуть звільненні від плати за харчування, а 15% - буде зменшено його вартість на 50%.

Послуга з надання гарячого харчування може надаватися також і учням 5-11 класів на умовах її повної вартості.

  • З примірним двотижневим меню рішеннями Володимирецької районної ради можна ознайомитися на веб-сайті школи у розділі меню «Гаряче харчування».

Адміністрація школи

Категорія: Мої статті | Додав: Vlad (11.01.2018)
Переглядів: 66 | Теги: харчування, гаряче, Володимирецька ЗОШ №1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В очікуванні

До 8 БЕРЕЗНЯ залишилось

Пошук

Друзі сайту


Погода

Погода в Україні
Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz