Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту
Головна » Статті » Мої статті

До уваги батьків та учнів! Порядок організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у 2018-2019 навчальному році

До уваги батьків та учнів!

Порядок організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у ІІ семестрі  2018-2019 навчального року!

     Адміністрація школи інформує Вас про те, що організація гарячого харчування учнів у ІІ семестрі 2018-2019 навчального року буде здійснюватися відповідно до умов, викладених у рішеннях Володимирецької районної ради від 21.12.2018 року № 454 «Про програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на 2019 рік» та від 21.12.2018 року №455 «Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на 2019 рік» .

      Середня гранична вартість харчування одного учня в день становитиме 15.00 грн. Для молодших школярів (1-4 класи) на умовах співфінансування вона формується з розрахунку: 40% - за рахунок коштів місцевого бюджету, 60% - за рахунок коштів батьків. Оплата послуги на умовах співфінансування буде проводитися батьками на підставі пред’явленого їм рахунку до 05 числа наступного місяця.

     Безкоштовним одноразовим гарячим харчуванням будуть забезпечені учні з числа дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківської опіки; учні 1-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу»; учні, батьки яких загинули під час антитерористичної операції чи є учасниками бойових дій, учасниками антитерористичної операції (на період перебування в зоні АТО), вимушені переселенці із зони АТО.

     Для учнів 1-4 класів, які відвідують групу продовженого дня, вартість обіду становитиме 15 грн. Оплата послуги буде проводитися батьками на підставі пред’явленого їм рахунку до 05 числа наступного місяця.

     Учні, які відвідують групу продовженого дня, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу»; учні, батьки яких загинули під час антитерористичній операції чи є учасниками бойових дій, учасниками антитерористичної операції (на період перебування в зоні АТО); діти-сироти і діти позбавлені батьківської опіки,діти із сімей вимушених переселенців із зони АТО будуть звільненні від плати за харчування.

      Послуга з надання гарячого харчування може надаватися також і учням 5-11 класів на умовах її повної вартості.

     З примірним двотижневим меню рішеннями Володимирецької районної ради можна ознайомитися на веб-сайті школи у розділі меню «Гаряче харчування».

Адміністрація школи

Категорія: Мої статті | Додав: Vlad (11.01.2018)
Переглядів: 230 | Теги: харчування, гаряче, Володимирецька ЗОШ №1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В очікуванні

До ПАСХИ

залишилось

.

Пошук

Друзі сайтуПогода

Погода в Україні

Національна дитяча лінія

Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz