Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту
Головна » Статті » Мої статті

Ми першокласники! І це звучить гордо!

    Якось напрочуд швидко, мов на одному диханні, завершився перший семестр 2018-2019 навчального року. Все ніби так, як і раніше, проте кожен день дарував нові знайомства, вражав, спонукав мислити по-новому, і не даремно.   

      Ото ж, спробуємо підвести перші підсумки впровадження НУШ у Володимирецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. НУШ – це не просто концепція, для нас - це новий спосіб життя, на який ми зорієтовували свої помисли, бажання, а ще, і це головне, НУШ -  повага до дітей, шанобливе ставлення до їх  внутрішнього світу.

       Чи було їм цікаво у школі? Хочемо вірити, що так. Кожного дня вони отримували багато вражень від спілкування з однокласниками, від проведення спостережень, досліджень, конструювання з LEGO, роботи з електронними планшетами. Кожен новий тиждень дарував нове відкриття.

         Ще до початку навчального року у навчальні кабінети було придбано ноутбуки, ламінатори, принтери, а накінець першого місяця навчання ми отримали дидактичний матеріал. Всі прилади та матеріали придбані за кошти освітньої субвенції в рамках реалізації Концепції НУШ.

     Математичну галузь поповнено абакусами, лічильним та геометричним матеріалом (на магнітах), касою цифр (на магнітах), мірним посудом, годинниками, в тому числі пісочними, наборами креслярського приладдя, об'ємними геометричними фігурами, магнітним конструктором «Smart builders»; природничу - компасами, термометрами, лупами, картами, мікроскопами; мистецьку – макетами музичних інструментів, ляльками для гри у театрі та іншим приладдям. Перші класи отримали сучасні одномісні парти, м`які куточки та пуфи для відпочинку і тиші.

        Нова українська школа - це школа, яку діти мають відвідувати з радістю. Держава, батьківська громадськість, вчителі доклали багато зусиль для того, щоб це стало реальністю. І це лише початок!

       Успішна школа – це школа щасливого дитинства! Її успішність, за великим рахунком, вимірюється ступенем її концептуальної відповідальності загальним тенденціям розвитку суспільства, якому сьогодні потрібна людина творча і ініціативна, готова і здатна відповідати за власний добробут і добробут своєї держави.

       Саме бажання бачити свого учня успішним, спонукає наш колектив до пошуку та збільшення в освітньому і виховному просторі центрів ініціативи. Ми не боїмося змін і Ви приєднуйтеся!

За дорученням першокласників

 вчителі початкових класів  - Анжела Швець,

Тетяна Мельник, Тетяна Рижа

Категорія: Мої статті | Додав: Vlad (26.12.2018)
Переглядів: 109 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В очікуванні

До ПАСХИ

залишилось

.

Пошук

Друзі сайтуПогода

Погода в Україні

Національна дитяча лінія

Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz