Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту
Головна » Статті » Мої статті

На базі школи відбувся районний міжокружний семінар-практикум вчителів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

   На базі школи відбувся районний міжокружний семінар-практикум вчителів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

         13 листопада 2018 року на базі школи відбувся районний міжокружний семінар-практикум вчителів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами за індивідуальними планами по темі «Нові ролі і завдання вчителя, який працює з дітьми з особливими освітніми потребами в контексті сучасних змін. Основні підходи в освітньому процесі».

      Учителі початкових класів школи Кравчук Валентина Пилипівна та Рижа Людмила Сергіївна поділилися з учасниками семінару власним досвідом організації роботи з такими дітьми та запросили їх відвідати урок-гру з математики та урок-подорож  з трудового навчання.

        Жвавий інтерес  в учасників семінару викликав урок « Я досліджую світ» в інклюзивному класі (1-В), де вчитель початкових класів  Рижа Тетяна Сергіївна та асистент вчителя Герман Катерина Сергіївна показали форми і методи, які вони використовують для досягнення корекційної та розвивальної мети заняття.     

      Окрім того, увазі гостей було представлено відеофрагменти логопедичних занять з дітьми з особливими потребами, які підготувала логопед  школи Полховська Лариса Вікторівна, а під час теоретичної частини семінару практичний психолог Адамович Юлія Андріївна показала презентацію на тему: «Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті  НУШ»

       Про роль педагога в сучасному освітньому процесі та  про творчий підхід  в підготовці до уроку розповіли вчителі початкових класів Бульботка Галина Миколаївна та Кравчук Валентина Пилипівна. З вимогами до методик оцінки розвитку дітей з особливими потребами та функціями асистента вчителя в інклюзивному класі учасників семінару ознайомили асистенти вчителя Парапанова Катерина Миколаївна і Герман Катерина Сергіївна. Заступник директора по навчально-виховній роботі Друзь Валентина Хомівна розповіла про сьогодення та майбутні плани колективу та зазначила, що школа надає не тільки знання, але й намагається привити дітям загальнолюдські цінності та якості, які допоможуть їм адаптуватися в подальшому житті.

       Запрошені вчителі відмітили високий рівень підготовки семінару, а також його практичну спрямованість.

Інформаційна служба школи

Категорія: Мої статті | Додав: Vlad (20.11.2018)
Переглядів: 65 | Теги: вчителі, діти, Практикум, Володимирецька ЗОШ №1, Семінар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В очікуванні

До ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

залишилось

.

.

Пошук

Друзі сайтуПогода

Погода в Україні

Національна дитяча лінія

Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz