Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту
Головна » Статті » Мої статті

Переможці та призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 навчальному році
  • Історія

 

Нагорна Катерина, 8 клас - ІІ місце
Вчитель - Клімук Т. В.

Симонюк Сергій, 9 клас - ІІ місце

Вчитель - Мирончук Л. С.

Мамчич Катерина, 10 клас - ІІ місце

Вчитель - Лисковчук В. В.

Мельник Надія, 11 клас - І місце
Вчитель - Клімук Т. В.
  • Правознавство

Петрина Аліна, 9 клас - І місце

Вчитель - Клімук Т. В.

Ковалець Діана, 10 клас - І місце

Вчитель - Клімук Т. В.

Мельник Надія, 11 клас - ІІ місце

Вчитель - Клімук Т. В.

  • Англійська мова

Адамович Людмила, 9 клас - І місце

Вчитель - Токарська К. В.

Кубай Олег, 10 клас - ІІІ місце

вчитель - Осмолович А. А.

Мельник Надія, 11 клас - ІІІ місце
Вчитель - Токарська К. В.
  • Українська мова

Кравчук Катерина, 7 клас - ІІ місце

вчитель - Хандучко Т. В.

Хондока Софія, 8 клас - ІІІ місце

вчитель - Новак В. С.

Хондока Валентина, 9 клас - ІІ місце

вчитель - Коваль В. В.

Мамчич Катерина, 10 клас - ІІІ місце

вчитель - Сарницька Н. У.

Мельник Надія, 11 клас - ІІ місце

вчитель - Коваль В. В.
  • Німецька мова

Ващенко Софія, 8 клас - ІІ місце

вчитель - Шевчук Н. Ф.

Бабчанік Катерина, 9 клас - ІІІ місце

вчитель - Шевчук Н. Ф.

  • Географія

Лютко Дарина, 8 клас - І місце

вчитель - Бедик Л. С.

Савчук Назар, 9 клас - ІІІ місце

вчитель - Бедик Л. С.

Касюдик Олександр, 9 клас - І місце

вчитель - Бедик Л. С.

Крисюк Олена, 10 клас - ІІ місце

вчитель - Бедик Л. С.

Касюдик Роман, 11 клас - І місце

вчитель - Бедик Л. С.

  • Біологія

Хондока Софія, 8 клас - І місце

вчитель - Кондратишина О. В.

Трач Ірина, 9 клас - І місце

вчитель - Омельчук Г. С.

Хондока Валентина, 9 клас - ІІІ місце

вчитель - Омельчук Г. С.

Гошта Софія, 10 клас - ІІ місце

вчитель - Омельчук Г. С.

Касюдик Роман, 11 клас - ІІ місце

вчитель - Кондратишина О. В.
  • Екологія

Гошта Софія, 10 клас - ІІІ місце

вчитель - Омельчук Г. С.

Полюхович Тетяна, 11 клас - ІІІ місце

вчитель - Кондратишина О. В.

 

  • Економіка

Воробей Юлія, 10 клас - ІІІ місце

вчитель - Тишковець Л. Ю.

Ошурко Ілона, 11 клас - ІІІ місце

вчитель - Тишковець Л. Ю.

  • Хімія

Чекан Іванна, 7 клас - ІІ місце

вчитель - Ляшко Т. М.

Хондока Софія, 8 клас - І місце

вчитель - Ляшко Т. М.

Гошта Софія, 10 клас - ІІ місце

вчитель - Ляшко Т. М.

Полюхович Тетяна, 11 клас - ІІІ місце

вчитель - Ляшко Т. М.

  • Математика

Тюска Андрій, 6 клас - ІІ місце

вчитель - Друзь Н. В.

Прокопчук Софія, 7 клас - ІІ місце

вчитель - Друзь Н. В.

Бурма Олександр, 9 клас - ІІ місце

вчитель - Друзь Н. В.

Кубай Олег, 10 клас - І місце

вчитель - Ярута Н. У.
  • Фізика

Кубай Роман, 7 клас - ІІІ місце

вчитель - Мялик Н. О.

Савчук Назар, 9 клас - ІІІ місце

вчитель - Мялик Н. О.

Кубай Олег, 10 клас - І місце

вчитель - Мялик Н. О.

Касюдик Роман, 11 клас - ІІІ місце

вчитель - Мялик Н. О.
  • Інформатика
Козодой Тарас, 8 клас - І місце
 

Кубай Олег, 10 клас - І місце

  • Інформаційні технології
Козодой Тарас, 8 клас - ІІІ місце

 

Кубай Олег, 10 клас - І місце

 

Блищик Андрій, 11 клас - ІІІ місце

 

Касюдик Роман, 11 клас - ІІІ місце

 
  • Астрономія

Кубай Олег, 10 клас - І місце

вчитель - М'ялик Н. О.
  • Трудове навчання

Супрунюк Ірина, 8 клас - ІІ місце

вчитель - Картава О. В.

Дацька Софія, 8 клас - І місце

вчитель - Картава О. В.

Касюдик Олександр, 9 клас - ІІ місце

​вчитель - Чекан М. М.

Мельник Богдан, 10 клас - ІІ місце

вчитель - Чекан М. М.

 

Категорія: Мої статті | Додав: Vlad (21.01.2016)
Переглядів: 408 | Теги: Переможці, призери, Володимирецька ЗОШ №1, Олімпіада | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В очікуванні

До НОВОГО РОКУ залишилось

.

.

Пошук

Друзі сайту






Погода

Погода в Україні
Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz