Дні тижня
|
Назва заходу
|
Відповідальні
|
Години прове
дення
|
Місце проведення
|
Понеділок
02.04.2018р.
|
«Баскетбол»
|
Мазан М.В
|
10.00
|
Спортивна зала
|
«Вокал»
|
Гошта С.П.
|
10.00
|
Ауд.№ 3
|
«В'язання гачком»
|
Картава О.В.
|
10.00
|
Кабінет обслуговуючої
праці
|
«Цікава граматика»
|
Токарська К.В.
|
11.00
|
Ауд.№ 8
|
«Постать в історії»
|
Лисковчук В.В.
|
11.00
|
Ауд. № 12
|
«Разом проти СНІДу»
|
Кондратишина О.В.
|
11.00
|
Ауд.№6
|
Надання учням індивідуальних консультацій учителями математики, фізики
|
Вчителі – предметними
|
11.00
|
Ауд.№ 11,2,21
|
Вівторок
03.04.2018р.
|
«Волейбол»
|
Зінь М.В
|
11.00
|
Спортивна зала
|
«Хореографія» (1-4 кл.)
|
Гайдиш О.П.
|
10.00
|
Спортивна зала (поч. школа)
|
«Хореографія» (5-7 кл.)
|
Гайдиш О.П.
|
12.00
|
Актова зала
|
«Розв'язуємо олімпіадні задачі»
|
Ярута Н.У.
|
10.00
|
Ауд.№ 11
|
«Цікава математика»
|
Друзь Н.В.
|
11.00
|
Ауд.№2
|
«Умілі руки»
|
Чекан М.М.
|
11.00
|
Кабінет трудового навчання
|
«Розв'язування задач з генетики»
|
Омельчук Г.С
|
10.00
|
Ауд.№23
|
Засідання Ради учнівського врядування (підготовка до конкурсу «Міс школи»)
|
Педагог-організатор
|
11.00
|
Кімната школяра
|
Надання учням індивідуальних консультацій учителями географії, хімії
|
Учителі – предметники
|
10.00
|
Ауд.№ 1,19
|
Книжкова лікарня до акції „Живи, книго!”
|
Бібліотекар
|
10.00
|
Шкільна бібліотека
|
Середа
04.04.2018 р
|
«Хореографія» (1-4 кл.)
|
Гайдиш О.П.
|
10.00
|
Спортивна зала (поч. школа)
|
«Вокал»
|
Гошта С.П.
|
10.00
|
Ауд.№3
|
«Хореографія» (8-10 кл.)
|
Гайдиш О.П.
|
12.00
|
Актова зала
|
«Футбол»
|
Осмолович А.А.
|
12.00
|
Спортивна зала
|
Засідання Ради учнівського врядування (підготовка до «Ліги сміху»)
|
Крук В.А.
|
12.00
|
Кімната школяра
|
«Розв'язування фізичних задач»
|
М'ялик Н.О.
|
09.00
|
Ауд.№23
|
«У світі чарівних звуків і слів»
|
Юсин Т.А.
|
10.00
|
Ауд.№9
|
Четвер
05.04.2018 р
|
«Волейбол»
|
Зінь М.В.
|
11.00
|
Спортивна зала
|
«Хореографія» (1-4 кл.)
|
Гайдиш О.П.
|
10.00
|
Спортивна зала (поч. школа)
|
«Хореографія» (5-7 кл.)
|
Гайдиш О.П.
|
12.00
|
Актова зала
|
«Люби і знай свій рідний край»
|
Бедик Л.С.
|
10.00
|
Ауд.№1
|
«Міфи і література»
|
Кравчук Г.Я.
|
10.00
|
Ауд.№10
|
«Фольклорно-етнографічний»
|
Сарницька Н.У.
|
10.00
|
Ауд.№ 18
|
«Хімія навколо нас»
|
Ляшко Т.М.
|
10.0
|
Ауд.№19
|
П’ятниця
06.04.2018р.
|
«Баскетбол»
|
Мазан М.В.
|
11.00
|
Спортивна зала
|
«Хореографія» (1-4 кл.)
|
Гайдиш О.П.
|
10.00
|
Спортивна зала (поч. школа)
|
«Хореографія» (5-7 кл.)
|
Гайдиш О.П.
|
12.00
|
Актова зала
|
«Байт»
|
Муравинець В.С.
|
12.00
|
Каб.ІКТ
|
«Цікава німецька»
|
Шевчук Н.Ф.
|
11.00
|
Ауд.№8
|
«В'язання гачком»
|
Картава О.В.
|
10.00
|
Кабінет обслуговуючої праці
|
«Правознавчий лекторій»
|
Клімук Т.В.
|
11.00
|
Ауд.№12
|
«Живе слово»
|
Хандучко Т.В.
|
11.00
|
Ауд.№19
|