Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту
Головна » Статті » Мої статті

Тиждень природничих дисциплін. Підсумки

     З 19 лютого по 23 лютого 2018 року у школі проходив тиждень природничих дисциплін, під час якого було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, вікторин, конкурсів.

     Основною метою проведення тижня було: виховувати любов до предметів циклу; привернути увагу тих школярів, які цікавляться ними мало; розширити знання учнів у різних ділянках цих наук. Крім того тиждень природничих дисциплін став тією спільною справою, що згуртував школярів, допомогла розкрити їх таланти, навчити діяти дружно й організовано.

     Але про все по порядку. У середу вчителем хімії Ляшко Т.М. було проведено вікторину «Цікава хімія» між командами «Хімікати» (7-А клас) та «Елементи» (7-Б клас). В нелегкій боротьбі перемогу здобула команда «Елементи» (7-Б клас). Найактивнішими учнями були Друзь Валерія, Приленська Карина, Тюска Андрій, Чугай Богдан, Блищик Давид, Лірник Назар, Кругліцька Владислава, Купчишина Альона, Калюта Софія, Затірка Валерія, Прокопчук Богдана (7-А клас), Макарчук Андрій, Сад Юлія, Крисюк Назар, Нестерчук Ірена, Деркач Марія, Герман Анастасія, Іваницький Владислав, Ковлева Аліна, Котович Анна, Капітула Дмитро (7-Б клас).

     Також у 10-А класі між командами «Кисень» (дівчата) та «Протончики» (хлопці) була проведена хімічна гра «Щасливий випадок. В запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Протончики». Крім того, в 9-А та 9-Б класах пройшов урок-гра «12-й бал з хімії». Високий рівень знань проявили Козодой Тарас (9-А клас) та Лютко Дарина (9-Б клас).

     Вчителем біології та основ здоров’я Кондратишиною О.В. у 7 класах була проведена вікторина «Знавці біології тварин», з учнями 5 класів переглянуто відеофільм «Безпека в побуті». Відбулася виставка-конкурс «Ми проти СНІДу», «Ми за здоровий спосіб життя». Найактивнішими були серед учнів 6-А класу Ковальчук Злата, Дацький Максим, Гошта Катерина, Кабай Вадим, Коцюбайло Аліна; 6-Акласу: Волчецька Юлія, Ляшук Вікторія, Басюк Вікторія, Хутка Юлія, Купчишина Вікторія , Мордас Юлія, Большая Аліна; 7-А класу: Прокопчук Богдана, Тюска Андрій, Лірник Назар, Кругліцька Владислава.

      Вчителем біології Омельчук Г.С. з метою пропаганди здорового способу життя та залучення учнів до опрацювати додаткової літератури з предмета було проведено між учнями 8-х класів експрес-гру «Ярмарок здоров’я» (у вигляді гри «Веселий експрес»). Під час заходу діти отримали чимало порад щодо загартування свого організму, підтримки його в тонусі, із задоволенням виконували поставлені завдання. Найактивнішими були учні 8-А та 8-Б класів (Супрунюк Вікторія., Прокопчук Софія, Кубай Роман, Кравчук Катерина, Ващишина Вікторія та інші).

     Проведення інтелектуального конкурсу «Кросворди та ребуси для ерудитів» у 8-В класі спонукало учнів до актуалізації знань про природу. Найерудованішими виявилися Петрина Софія, Івашина Софія, Мельник Назар, Ващишин Павло, Чугай Ілля.

     Для розвитку логічного мислення і актуалізації знань з предмету було проведено у 10-А класі змагання «Пригоди у замку «Біо»», під час яких учні розгадували головоломки, шифрограми, ознайомилися із лікарськими рослинами. Перемогла команда дівчат. Найактивнішими були Хондока Валентина, Кужіль Ольга, Логацький Андрій, Савчук Назар, Бабчанік Катерина, Трач Ірина.

     Інтелектуальна гра «Слабка ланка» (11-А клас) визначила індивідуальні знання з біології кожного учня, перевірила їх кмітливість, увагу, фантазію, вміння зосереджуватись, діяти в нестандартних ситуаціях. Перемогу в цьому завданні здобула команда «Юннати» у складі Саковець Валентини, Гайдиш Тетяни, Бедик Тетяни, Босик Дарини та Коваля Романа.

     Учнів 10-Б класу взяли участь у подорожі-змаганні «Природа рідного краю», під час якої згадали видове різноманіття живих організмів нашої місцевості, складали ребуси, кросворди.

     У створенні фотогалереї «Наші домашні улюбленці» найактивнішу участь взяли учні 8-А класу (Кравчук Катерина, Марчук Олександр, Чвірова Людмила, Крук Максим, Чекан Іванна, Ващишина Вікторія та інші), які не тільки цікаво розповіли про своїх улюбленців, але й виготовили їх фотопортрети. Вчитель географії Бедик Л.С. спільно з учнями 8 класів організувала і провела флешмоб «Захистимо первоцвіти»; усний журнал (радіопередача) «Є в природі чудеса» підготували учні 11-А класу; в 7 –А класі проведено гру-змагання «Щасливий випадок», перемогу в якій здобула команда «Папуаси», капітан – Кругліцька Владислава.

     Також Бедик Л.С. в 6 класах була проведена інтелектуальна гра «Еврика» з теми «Атмосфера». Переможцями стали: у 6-Б класі Волчецька Юлія, Гаврилюк Володимир; 6-А класі Ковальчук Злата, Безушко Богдан.

     Під час проведення тижня природничих дисциплін відбулося нагородження учнів, які брали участь у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус 2017». 20 учнів нашої школи отримали диплом ІІ ступеня, блокнот та ручку в подарунок від організаторів, 17 учнів – диплом ІІІ ступеня, зошит та ручку, 10 учнів – грамоту та ручку.

     На завершення тижня природничих дисциплін відбувся брейн-ринг «Інтелектуали», між учнями 9-11 класів, де вони проявили сповна свої знання, кмітливість, активність з хімії, географії, біології та основ здоров’я. За перемогу боролися дві команди «Протони» (Воробей Юлія, Мельник Мирослава, Хутка Тетяна, М'ялик Катерина, Касюдик Олександр, Савчук Назар) та «Нейтрони» (Ващенко Софія, Хондока Софія, Бурма Олександр, Веремійчук Михайло, Лютко Дарина та Басюк Тетяна). Як і у будь якому конкурсі є переможці, ними стала команда «Протони».

     Тиждень завершено, але подорож до цікавої Країни Знань продовжується, приєднуйтеся!

Кафедра природничих дисциплін

Категорія: Мої статті | Додав: Vlad (27.02.2018)
Переглядів: 237 | Теги: тиждень, дисципліни, природничі, Володимирецька ЗОШ №1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В очікуванні

До ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

залишилось

.

.

Пошук

Друзі сайтуПогода

Погода в Україні

Національна дитяча лінія

Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz