Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту
Головна » Статті » Мої статті

З 12 по 16 березня в школі проходив Тиждень словесності

     З 12 по 16 березня школі проходив Тиждень словесності. Заходи, проведені впродовж Тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.

    Розпочали Тиждень радіопривітанням «У рідній школі рідна мова» та флешмобом «Розмовляймо правильно»

     Такі і подібні вислови прикрашали двері всіх класних кімнат:

   У фойє було організовано виставку стіннівок, малюнків, висловів про мову.

   Учителі-словесники показали нові педагогічні технології, продемонстрували найрізноманітніші форми роботи, які вони використовують у своїй педагогічній діяльності з метою розвитку креативності учнів. Слід відзначити творчу роботу вчителів української мови та літератури , учнів 7-А, 7-Б, 11-А класів, у яких були проведені відкриті уроки.

    7-А клас. Тема уроку: «Ідея зіткнення неповторності й буденності в кольорових мишах Ліни Костенко. Образ особливої дівчинки Анни» (учитель Т.В.Хандучко).

     7-Б клас. Тема уроку: «Узагальнення та систематизація знань з теми «Прислівник» (мовознавча гра-квест)» (учитель Т.А.Юсин).

    11-А клас. Тема уроку: «Д.Павличко. Громадянські мотиви лірики. Пісня «Два кольори»» (учитель Н.У.Сарницька).

 13 березня 2018 року  відбулася Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». Щороку учні нашої школи є активними учасниками конкурсу.

 

  У всіх класах проведено різноманітні конкурси, вікторини, інтелектуальні ігри.

    Конкурс «Сторінками улюблених казок» у 5-А класі.

  Мовна вікторина «Мово рідна, слово рідне» у 6-Б класі.

  На черговому засіданні «Літературної світлиці» учні 5-6 класів відчули прекрасний світ поезії і навіть навчались азам віршування.

   Учні 8-Б класу запросили всіх на шкільне свято «Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!» Діти виразно, натхненно, з великим почуттям патріотизму розповіли про історію виникнення української писемності, про просвітницький подвиг Кирила і Мефодія, про розвиток і становлення мови, яка подолала усі перешкоди. Учасники свята із задоволенням декламували поетичні перлини про мову, розігрували сценки, співали пісні, танцювали.

   У 2018 році Україна відзначає 204 річницю з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка. Літературно-музичну композицію «Слово Кобзареве – окраса нашого життя» учні 7-А класу присвятили невмирущій славі генію українського народу.

    Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України. Вірші, уривки з поем емоційно звучали на конкурсі декламаторів поезій Т.Шевченка «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів». У конкурсі взяли участь учні 5 – 8-х класів.  Найкраще передали глибину Шевченкового слова, артистично і пристрасно відобразили настрої ліричних героїв переможці конкурсу:

Зінь Анастасія, 5-А клас

Аранчій Наталія, 5-Б клас

Друзь Валерія 7-А клас

Аранчій Сергій, 8-В клас

   Усією шкільною спільнотою у ході проведення Тижня словесності ми склали шану рідній мові, нашому Кобзареві. Вважаємо, що Тиждень пройшов на достатньому рівні. Вдалося залучити до активної роботи всі учнівські колективи. Виходячи із поставленої мети, слід зазначити, що учні отримали багато нової та цікавої інформації в процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності.

    Мова – це душа нації, її генетичний код, у її глибинах народилося багато того, чим може гордитися наш народ. Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, а особливо для її мови, ці заходи важливі і особливо актуальні.

Категорія: Мої статті | Додав: Vlad (27.03.2018)
Переглядів: 181 | Теги: тиждень, словесність, Володимирецька ЗОШ №1, підсумки | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В очікуванні

До ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

залишилось

.

.

Пошук

Друзі сайтуПогода

Погода в Україні

Національна дитяча лінія

Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz