Володимирецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту
Головна » Статті » Мої статті

До уваги батьків та учнів! Порядок організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у 2022 році!

До уваги батьків та учнів! Порядок організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у 2022 році!

     Адміністрація закладу інформує Вас про те, що організація гарячого харчування учнів у 2022 році буде здійснюватися відповідно до умов, викладених у рішеннях Володимирецької селищної ради від 07.12.2021 року № 568 «Про затвердження вартості харчування дітей та учнів закладах освіти Володимирецької селищної територіальної громади на 2022 році» та від 23.12.2021 року № 639 «Про затвердження програми харчування дітей дошкільного та шкільного віку закладів освіти Володимирецької селищної територіальної громади на 2022 рік».

     За результатами проведення закупівлі «Код ДК 021:2015: 55520000 -1 - Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування учнів)», оприлюдненої на веб-порталі електронного майданчику державних та комерційних закупівель «Zakupri.prom», після відновлення освітнього процесу у очному форматі, що пов’язано з введенням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, послуги з організації гарячого харчування дітей у 2022 році будуть надаватися на підставі договору від 27.01.2022 року №7 КП «Володимирецький комбінат громадського харчування».

     Середня гранична вартість одноразового гарячого харчування (сніданок) учнів 1-4 класів в день становитиме 32.00 грн, одноразового гарячого харчування (обід) учнів 5-11 класів - 36.00 грн на одну дитину.

     Для молодших школярів (1-4 класи) на умовах співфінансування вона формується з розрахунку: 40% - за рахунок коштів місцевого бюджету (12.80 грн.), 60% - за рахунок коштів батьків (19.20 грн.). Оплата послуги на умовах співфінансування буде проводитися батьками на підставі пред’явленого їм рахунку до 05 числа наступного місяця.

     Безкоштовним одноразовим гарячим харчуванням будуть забезпечені учні з числа дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківської опіки; учні 1-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; учні 1-11 класів, батьки яких загинули під час антитерористичної операції чи є учасниками бойових дій, учасниками антитерористичної операції (на період перебування в зоні АТО), вимушені переселенці із зони АТО; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних інклюзивних класах; учні з інвалідністю.

     Для учнів 1-4 класів, які відвідують групу продовженого дня, вартість обіду також становитиме 10 грн 00 коп. Оплата послуги буде проводитися батьками на підставі пред’явленого їм рахунку до 05 числа наступного місяця.

     Учні, які відвідують групу продовженого дня, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; учні, батьки яких загинули під час антитерористичній операції чи є учасниками бойових дій, учасниками антитерористичної операції (на період перебування в зоні АТО); діти-сироти і діти позбавлені батьківської опіки, діти із сімей вимушених переселенців із зони АТО, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних інклюзивних класах, учні з інвалідністю будуть звільненні від плати за харчування.

     Послуга з надання гарячого харчування може надаватися також і учням 5-11 класів на умовах її повної вартості - 36.00 грн.

     З примірним двотижневим меню, рішеннями Володимирецької селищної ради можна ознайомитися на веб-сайті закладу у розділі меню «Гаряче харчування».

     Додаткову інформацію про реформу системи харчування в українських закладах освіти та достовірну інформацію про збалансовану їжу й корисні звички можна знайти на  платформі «Знаїмо» – znaimo.gov.ua., яку активовано на головній сторонці веб-сайту школи.

     Хочемо звернути увагу батьків на те, що її окремий розділ містить матеріали, які допоможуть краще зрозуміти особливості здорового харчування дітей шкільного віку, ролі різноманітного раціону й ризики, спричинені нездоровим харчуванням та ожирінням. Розділ також містить поради, як допомогти дітям призвичаїтись їсти корисно.

Адміністрація школи

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Vlad (07.02.2022)
Переглядів: 256 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В очікуванні

До ПАСХИ

залишилось

.

Пошук

Друзі сайту
Погода

Погода в Україні

Національна дитяча лінія

Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz