Володимирецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту
Головна » Статті » Мої статті

Присвята найкращому трудовому колективу з нагоди Дня працівників освіти

           Осінь… Непомітною тихою ходою вона прийшла до нас. ЇЇ кроки  чути повсюди: у краплі дощу, яка тихенько стікає по вікну, у подиху вітру, який колише неслухняне листя на деревах, у барвах чорнобривців та айстр, які заграючи підморгують один одному у квітниках.

           Тихий, розмірений осінній ранок порушує дитячий сміх та оклики:« Почекай мене, разом підемо до школи! »

            Ціле літо старі каштани чекали на них: неслухняних та поміркованих, бешкетників та розумників. Вони у нашій школі знають все, десятиліттями покоління учнів довіряли їм свої найпотаємніші мрії та бажання.

          Чи думала я , випускниця Володимирецької середньої школи, що через 16 років мені доведеться повернутися сюди, але вже у якості директора? Ні! А може про це знали каштани? Вони мовчать.

              Історія Володимирецької ЗОШ І-ІІІ №1 – перш за все історія людей, які поколіннями живуть на цій землі. Система цінностей, що склалися за цей період , лягли в основу визначення місії школи – « Школа радості для учнів, творчості – для педагогів, спокою – для батьків».

               І хай не образиться на мене мій юний друг учень, мова сьогодні  піде про тих, хто передає йому свої знання, створює та підтримує чистоту та порядок.

                Успішний і мудрий той керівник, біля якого пліч-о-пліч працюють талановиті вчителі. А у нашій школі вони найкращі! Поруч з корифеями педагогічної ниви – Друзь Валентиною Хомівною, Юсин Тамарою Адамівною, Ярутою   Надією Улянівною, Сарницькою Ніною Улянівною, Омельчук Галиною Степанівною, Блищик Валентиною Миколаївною, Бірюком  Анатолієм Олександровичам трудяться молоді вчителі. Досвід та молодість створили надійний фундамент для впровадження найамбітніших мрій,  найголовніша з поміж яких – виховати справжнього громадянина здатного своє життя присвятити служінню людям.

                І така гордість наповнює груди, коли ти бачиш як віддано працюють задля цього твої колеги: Бедик Лариса Сергіївна, Друзь Наталія В’ячеславівна, Гошта Сніжана Павлівна, Чекан Михайло Михайлович, Осмолович Андрій Анатолійович, Волошина Інна Сергіївна, Зінь Микола Віталійович, Шевчук Наталія Федорівна, Кравчук Галина Яківна, Новак Валентина Сергіївна, Мазан Марія Володимирівна, Лисковчук Василь Володимирович, Кондратишина Олена Володимирівна, М’ялик Наталія Олександрівна, Каюн Сергій Борисович, Муравинець Вадим Сергійович, Котович Лариса Іванівна, Клімук Тетяна Василівна, Гребень Оксана Михайлівна, Хандучко Тетяна Василівна, Герман Оксана Анатоліївна.

              Це вони вчать математики, фізики, біології, географії, це вони тихо ведуть за руку у подорож по  країнах світу, це вони занурюють з головою у незвіданий світ інформаційно-комунікативних технологій, а ще навчають співати, малювати, танцювати, любити спорт.

               Для Босик Віри Євтухівни, Капітули Раїси Сергіївни, Бульботка Галини Миколаївни, Моніч Марії Антонівни, Друзь Людмили Віталіївни, Тюски Ніні Миколаївни, Мельник Тетяни Василівни, Швець Анжели Степанівни  та Бірюк Інни Анатоліївни їхні учні так  назавжди і  залишаться Оленками, Ярославчиками, Сашками. Це вони першими вчать писати, читати, додавати, віднімати, любити один одного та шанувати старших, а спокій за безпеку дитини та якісну підготовку домашнього завдання гарантує чудовий вихователь Кравчук Валентина Михайлівна. Дитинство без музики, спортивних забав, мов ранок без сонця. І тут без умілих рук Ошурко Марії Володимирівни, Мазан Анатолія Вікторовича, Новак Валентини Вікторівни не обійтися. Поруч з ними трудиться і Полховська Лариса Вікторівна, логопед, яка допомагає подолати дітям страх перед розмитим «р» чи не достатньо твердим «б», Ковалець Тетяна Вікторівна, яка уміло знаходить особливий підхід до дітей з особливими потребами.

              Важко сьогодні уявити школу без надійного плеча заступників директора Тишковець Людмили Юріївни, Коваль Віти Володимирівни, гарячих сердець практичного психолога Адамович Юлії Андріївни та соціального педагога Лукши Ольги Миколаївни, талановитого педагога-організатора Крук Валентини Адамівни, бібліотекаря Нестерчук Наталії Мусіївни, без перебільшення  найкращого у світі завідуючого господарством Петрини Михайла Якимовича, незмінного помічника директора Сад Оксани Валеріївни, секретаря школи Шульгач Галини Сергіївни, лаборанта Рижої Людмили Сергіївни, медичного працівника Вознюка Руслана Юрійовича.

             Молодим педагогам, які прийшли до нашої школи цього річ – Ляшко Тетяні Миколаївні, Грекович Тетяні Василівні, Тимошицькій Віті Андріївні, Швецю Роману Вікторович є біля кого сьогодні вчитись та самовдосконалюватись, а це ознака стабільності та системності у роботі тих, хто працює у школі серед каштанів.

             Безперебійність великого господарства школи забезпечує обслуговуючий персонал. Це вони поки всі відпочивають влітку своїми руками створюють затишок та підтримують чистоту і порядок на протязі всього навчального року, за що їм людська спасибі.

             Як швидко спливають роки. Скільки світлих, досвідчених, порядних педагогів покинули цей світ, та дух їх і до сьогодні присутній у стінах нашого навчального закладу і не дає нам права схибити ні на крок.

             Зігріває серце і думка про тих, хто перебуває на заслуженому відпочинку. Я знаю точно, що їм і сьогодні сниться як вони готуються до уроку та проводять його, чекають на перевірку і тремтять як осиновий листочок, і не через страх за себе, а за добру думку про ШКОЛУ.

            Важко зрозуміти справжню ціну праці вчителя тому, хто жодного разу ночами не  писав  конспекту уроку, сотні раз піддаючи себе критиці; не провів жодного уроку, на якому 25 чи 30 учнів, кожен зі своїм характером, внутрішнім світом дивиться, вслухається і не завжди чує тебе. Легко судити тому, хто бачить дрібну смітину в очах іншого, не помічаючи великої у себе.

           Зрозуміло,  що усвідомлення відповідальності за свою роботу – основна складова успіху будь-якої школи. Брати відповідальність за все на себе може тільки людина самодостатня, яка зуміла самореалізуватися і не перекладає проблеми на плечі інших. Отож, коли збирається такий колектив однодумців він здатен досягти успіху. Саме тому, на моє глибоке переконання, успіх школи – заслуга колективу, а її невдача – помилка директора.

          А значить робота триває. І попереду нас очікують нові успіхи і досягнення.

В переддень професійного свята з  повагою до колег

директор Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Дуляницька С.Є.

 

Категорія: Мої статті | Додав: Vlad (02.10.2014)
Переглядів: 630 | Теги: день працівників освіти, Володимирецька ЗОШ №1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В очікуванні

До ПАСХИ

залишилось

.

Пошук

Друзі сайту








Погода

Погода в Україні

Національна дитяча лінія

Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz