У рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг, яка покликана допомогти дітям впоратися з агресією однолітків, в школі проведений тиждень протидії булінгу. Всеукраїнський тиждень протидії булінгу – це комплексний захід, направлений на одночасну та всесторонню роботу з протидії булінгу у школі.
Під час тижня серед учасників освітнього процесу в закладі відбулося ряд правопросвітницьких заходів, які спрямовані на інформування школярів, їх батьків, учителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та вироблення в суспільстві небайдужості до цієї проблеми.
Зокрема, класні керівники провели: годину спілкування у 3-х класах «Конвенція ООН «Про права дитини», у 1-2 класах гру «Подорож у країну права», у 4-х класах гру-квест «Подолаємо конфлікти дружною командою», у 7-8 класах бесіду «Кібербулінг, або агресія в інтернеті», учні 5-х класів переглянули відеолекторій «А чи готовий ти сьогодні робити зміни навколо себе» з Ніком Вуйчичем, а учні 10-11 класів взяли участь у дискусії «Спілкування з однолітками».
Практичний психолог Адамович Ю.А. та соціальний педагог Лукша О.М. провели з учнями 9-х класів дослідження проявів булінгу (методика «Ситуація»), опитувальник OLWEUS для здійснення моніторингу проявів булінгу в школі з учнями 6-х класів. Учні 8-Б класу долучилися до виготовлення тематичних постерів «Стоп булінг». Класні керівники взяли участь у психолого-педагогічному семінарі «Булінг: причини, профілактика», мета якого ознайомити педагогів з причинами виникнення булінгу, впливу цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому, опрацювати практичні методи виявлення постраждалих та булерів, методами профілактики і втручання.
Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу. Учні отримали пам’ятку, про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов’язки та відповідальність перед законом. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.
















 |