Володимирецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту
Головна » Статті » Мої статті

Засідання кафедри початкових класів. Підсумки.

Засідання кафедри початкових класів. Підсумки.

     Сучасному суспільству потрібні громадяни, які здатні приймати нестандартні рішення, творчо підходити до вирішення тієї чи іншої проблеми, самоконтролювати та самооцінювати результати своєї діяльності.

     Основним завданням учителя на нинішньому етапі розвитку нашого суспільства є забезпечення виходу кожного учня на рівень базової освіти та встановлення розвитку пізнавальної і творчої активності, формування не тільки предметних компетентностей учнів, а й самоосвітніх.

     Поки школярики набиралися сил аби досягти чим більше успіхів у останній, lV чверті, педагоги використали канікулярний період для самоосвіти, обміну досвідом.

     26 березня вчителі початкових класів провели засідання на тему «Модернізація змісту освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти. Природнича освітня галузь».

     Капітула Р.С. розповіла про педагогічні умови формування екологічної грамотності молодших школярів та обґрунтувала ефективність використання  ігрових технологій навчання.

     Швець А.С. повідомила про інтеграцію змісту кількох навчальних предметів навколо природничої теми. Вона зазначила, що такий підхід у навчанні сприяє розширенню соціально-пізнавального досвіду учнів, комплексному застосуванню ними знань з різних предметів.

     Мокруха Т.В. виступила з доповіддю про критичне мислення як засіб формування та розвитку творчих здібностей молодших школярів на уроках «Я досліджую світ». Вона зазначила, що критичне мислення це - комплекс мисленнєвих операцій, що характеризуються здатністю аналізувати, порівнювати, синтезувати, оцінювати, а використання в роботі  нестандартних завдань сприяють розвитку творчої активності і гнучкого мислення в учнів.

     Моніч М.А. зорганізувала колег до обміну думками про такий сучасний засіб візуалізації учнів, як скрайбінг. Це – сучасний засіб візуалізації мислення учнів. Вона озвучила переваги скрайбінгу в навчанні: оригінальність, можливість багаторазового використання, можливість спілкування, мінімальна кількість витрат т.д. Вчитель показала на практиці як створюється і використовується цей засіб.

     Майстер клас у вигляді аукціону методичних ідей щодо відбору інтерактивних прийомів роботи на уроках «Я досліджую світ», провели вчителі 2-х класів Тюска Н.М., Бірук І.А., Кравчук В.М.. Педагоги показали як на практиці можна використати технологію «Перевернутий клас», прийом «Фішбоун», прийом «Кубик Блума», а ще розв’язували задачі екологічного змісту, які можна використати на уроках математики як засіб формування екологічної культури. Вчителі зазначили, що при використанні інтерактивних методів, окрім зростання рівня знань, в учнів розвивається логічне мислення, зв’язне мовлення, пам’ять, увага.

     Підсумком проведеної роботи було створення дидактичної картотеки - екологічних проектів, яке підготовила Друзь Л.В. Вона зазначила, що проектна діяльність одна з найпопулярніших форм організації роботи з учнями.

     Босик В.Є. розповіла про секрети успішної адаптації до навчання дітей в основній школі. Педагог зазначила, що адаптація - це процес пристосування індивіда до вимог нового середовища, умов життя та діяльності. Проте готових рецептів щодо вирішення проблеми в педагогіці не існує. Учитель завжди має бути в творчому пошуку.

     Дякуємо педагогам за активну участь, креативні ідеї у проведенні методичного засідання. Нехай такі зустрічі приносять  радість, збагачують досвід, налаштовують на позитив і продуктивність.

Методична служба школи

Категорія: Мої статті | Додав: Vlad (01.04.2021)
Переглядів: 196 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
В очікуванні

До ПАСХИ

залишилось

.

Пошук

Друзі сайту








Погода

Погода в Україні

Національна дитяча лінія

Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2025
Безкоштовний хостинг uCoz