Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Життя сайту
  • Історія

Гарбаринін Дмитро, 8 клас - ІІ місце

вч. - Лисковчук В.В.

Нагорна Катерина, 9 клас - ІІ місце

вч. - Клімук Т.В.

Логацький Андрій, 10 клас - ІІ місце

вч. - Лисковчук В.В.

Мамчич Катерина, 11 клас - ІІ місце

вч. - Лисковчук В.В.

Ковалець Діана, 11 клас - ІI місце

вч. - Клімук Т.В.

  • Правознавство

Ващенко Софія, 9 клас - ІІ місце

Нагорна Катерина, 9 клас - І місце

Кужіль Ольга, 10 клас - ІІ місце

Ковалець Діана, 11 клас - І місце

вч. - Клімук Т.В.

  • Англійська мова

Гарбаринін Дмитро, 8 клас - ІІІ місце

вч. - Котович Л.І.

Савчук Назар, 10 клас - ІІІ місце

вч. - Токарська К.В.

Кужіль Ольга, 10 клас - ІІ місце

вч. - Токарська К.В.

Кубай Олег, 11 клас - ІІ місце

вч. - Осмолович А.А.

  • Українська мова

Друзь Валерія, 7 клас - ІІ місце

вч. - Хандучко Т.В.

Кравчук Катерина, 8 клас - ІІІ місце

вч. - Хандучко Т.В.

Хондока Софія, 9 клас - ІІ місце

вч. - Веремійчук М.М.

Хондока Валентина, 10 клас - ІІІ місце

вч. - Коваль В.В.

Мамчич Катерина, 11 клас - ІІІ місце

вч. - Сарницька Н.У.

  • Німецька мова

Петрина Софія, 8 клас - ІІІ місце

Ващенко Софія, 9 клас - ІІ місце

вч. - Шевчук Н.Ф.

  • Географія

Ващишина Вікторія, 8 клас - ІІІ місце

Лютко Дарина, 9 клас - ІІ місце

Савчук Назар, 10 клас - ІІ місце

Касюдик Олександр, 10 клас - І місце

Крисюк Олена, 11 клас - І місце

вч. - Бедик Л.С.

  • Біологія

Хондока Софія, 9 клас - І місце

вч. - Кондратишина О.В.

Супрунюк Вікторія, 8 клас - ІІ місце

вч. - Омельчук Г.С.

Трач Ірина, 10 клас - ІІ місце

вч. - Омельчук Г.С.

Касюдик Олександр, 10 клас - ІІІ місце

вч. - Омельчук Г.С.

Саковець Валентина, 11 клас - ІІ місце

вч. - Омельчук Г.С.

  • Економіка

Мамчич Дмитро, 10 клас - ІІ місце

вч. - Тишковець Л. Ю.

Воробей Юлія, 11 клас - І місце

вч. - Тишковець Л. Ю.

  • Хімія

Круглицька Владислава, 7 клас - ІІ місце

Чекан Іванна, 8 клас - ІІ місце

Хондока Софія, 9 клас - І місце

Хондока Валентина, 10 клас - ІІІ місце

Гошта Софія, 11 клас - ІІІ місце

вч. - Ляшко Т.М.

  • Математика

Друзь Валерія, 7 клас - І місце

вч. - Друзь Н.В.

Прокопчук Софія, 8 клас - ІІ місце

вч. - Друзь Н.В.

Бурма Олександр, 10 клас - ІІ місце

вч. - Друзь Н.В.

Кубай Олег, 11 клас - І місце

вч. - Ярута Н.У.

Козодой Тарас, 9 клас - ІІ місце

вч. - Ярута Н.У.

Салівоник Олег, 6 клас - ІІІ місце

вч. - Ярута Н.У.

  • Фізика

Тюска Андрій, 7 клас - ІІІ місце

Ващишина Вікторія, 8 клас - ІІІ місце

Козодой Тарас, 9 клас - ІІ місце

Савчук Назар, 10 клас - ІІІ місце

Кубай Олег, 11 клас - І місце

вч. - Мялик Н.О.

  • Інформатика

Козодой Тарас, 9 клас - І місце

Кубай Олег, 11 клас - І місце

вч. - Муравинець В.С.

  • Інформаційні технології

Кубай Роман, 8 клас - ІІІ місце

Козодой Тарас, 9 клас - ІІ місце

Блищик Андрій, 10 клас - ІІІ місце

Кубай Олег, 11 клас - І місце

вч. - Каюн С.Б.

  • Астрономія

Касюдик Олександр, 10 клас - ІІІ місце

Кубай Олег, 11 клас - І місце

вч. - Мялик Н.О.

  • Трудове навчання

Приленська Каріна, 7 клас - ІІ місце

Бедик Софія Софія, 8 клас - ІІ місце

вч. - Картава О.В.

Мельник Богдан, 11 клас - І місце

Шмига Віталій, 9 клас - ІІ місце

вч. - Чекан М.М.

  • Юне обдарування

Вознюк Данило, 4 клас - ІІІ місце (математика)

вч. - Швець А.С.

Гіль Марія, 4 клас - ІІІ місце (українська мова)

вч. - Мельник Т.В.

Симчук Анна, 4 клас - ІІ місце (природознавство)

вч. - Швець А.С.

В очікуванні

До 8 БЕРЕЗНЯ залишилось

Календар

«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пошук

Друзі сайту






Погода

Погода в Україні
Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz