Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Меню сайту
Годинник
Міні - чат
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Життя сайту

            Кафедра словесності

 

Юсин Тамара Адамівна 
Завідуюча кафедрою словесності
Вчитель української мови і літератури
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії 
 
 
Кравчук Галина Яківна
Вчитель зарубіжної літератури
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії 
Старший вчитель
 
 
Друзь Валентина Хомівна
Вчитель зарубіжної літератури
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Старший вчитель

 
 
Коваль Віта Володимирівна
Вчитель української мови та літератури
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Старший вчитель
 
 
Веремійчук Марія Миколаївна
Вчитель української мови та літератури
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
 
 
Сарницька Ніна Улянівна
Вчитель української мови та літератури
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії

 
Хандучко Тетяна Василівна
Вчитель української мови та літератури
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

 

             Кафедра іноземних мов

 
Токарська Катерина В'ячеславівна
Завідуюча кафедрою іноземної мови
Вчитель англійської та німецької мов
Спеціаліст  ІІ кваліфікаційної категорії
 
 
Шевчук Наталя Федорівна
Вчитель німецької мови 
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії
 
 
Осмолович Андрій Анатолійович
Вчитель англійської мови
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
 
 
Карабан Тетяна Сергіївна
Вчитель англійської мови
Спеціаліст ІІ кваліфікаційої категорії
 
Лісничик Ольга Сергіївна
Вчитель англійської мови
Спеціаліст 
 
 

Кафедра фізико-математичних дисциплін

 
Ярута Надія Ульянівна
Завідуюча кафедрою фізико-математичних дисциплін
Вчитель математики
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії 
Вчитель-методист
 
 
М'ялик Наталія Олександрівна
Вчитель фізики
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії
 
 
Друзь Наталя Вячеславівна
Вчитель математики
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Старший вчитель
 
 
Гребень Оксана Михайлівна
Вчитель математики
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
 
 
Муравинець Вадим Сергійович
Вчитель інформатики
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
 

             Кафедра природничих дисциплін

 
Бедик Лариса Сергіївна
Завідуюча кафедрою природничих дисциплін
Вчитель географії
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії 
Старший вчитель
 
 
Омельчук Галина Степанівна
Вчитель біології
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Старший вчитель
 
 
Кондратишина Олена Володимирівна
Вчитель біології та основ здоров'я
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
 
 
Ляшко Тетяна Миколаївна
Вчитель хімії
Спеціаліст
 
Рощот Ольга Олександрівна
Вчитель хімії
Спеціаліст
     Кафедра суспільних дисциплін

 
Клімук Тетяна Василівна
Завідуюча кафедрою суспільних дисциплін
Вчитель історії та правознавства
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Старший вчитель
 
 
Лисковчук Василь Володимирович
Вчитель історії
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії
 
 
Дуляницька Світлана Євгеніївна
Вчитель етики, громадянської освіти, людини і світ

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Старший вчитель

 

 
Мирончук Людмила Степанівна
Вчитель історії
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії



     Кафедра фізичного виховання

 
Мазан Марія Володимирівна
Завідуюча кафедрою фізичного виховання
Вчитель фізичної культури
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Старший вчитель

 
Тишковець Неля Сергіївна
Вчитель фізичної культури
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії 
 
 
Зінь Микола Віталійович
Вчитель фізичної культури
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії
 
 



     Кафедра естетичного виховання та трудового навчання

 
Гошта Сніжана Павлівна
Завідуюча кафедрою естетичного виховання та трудового навчання
Вчитель мистецьких дисциплін
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії


 
Чекан Михайло Михайлович
Вчитель трудового навчання (технології ), (хлопці)
Спеціаліст І кваліфікаційної  категорії 
 
 
Картава Оксана Віталіївна
Вчитель трудового навчання (технології), (дівчата)
Спеціаліст вищої кваліфікаційної  категорії
 
 
 
Гайдиш Оксана Петрівна
Керівник хореографічного гуртка

      Кафедра початкового навчання

 

Швець Анжела Степанівна
Завідуюча кафедрою початкового навчання

Вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Старший вчитель

 

 
Тишковець Людмила Юріївна
Вчитель інформатики
Спеціаліст вищої категорії 
 
 
Моніч Марія Антонівна
Вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Старший вчитель

 
 
Босик Віра Євтухівна
Вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Старший вчитель
 
 
Капітула Раїса Сергіївна
Вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Вчитель - методист
 
 
Тюска Ніна Миколаївна
Вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Старший вчитель
 
 
Друзь Людмила Віталівна
Вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої кваліфікаційної  категорії
 
 
Бульботка Галина Миколаївна
Вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
 
 
Бірюк Інна Анатоліївна
Вчитель початкових класів
Спеціаліст І кваліфікаційної  категорії
 
 
Мельник Тетяна Василівна
Вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої кваліфікаційної  категорії

 
Грекович Тетяна Василівна

Вихователь групи продовженого дня
Спеціаліст


 
Шкіндер Ірина Федорівна
Вихователь групи продовженого дня
Спеціаліст

 
 
Кравчук Валентина Михайлівна
Вчитель початкових класів
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії
 
 
Кравчук Валентина Пилипівна
Вчитель початкових класів (індивідуальна форма навчання)
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

 
Полховська Лариса Вікторівна

Завідуюча логопедичним кабінетом

В очікуванні

До Осінніх канікул залишилось

.

.

Календар

«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пошук

Друзі сайту






Погода

Погода в Україні
Місце знаходження

Наверх
Автор сайту: Муравинець Вадим Сергійович © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz